Navigasjon
Hjem
Resultater, NNM Lyn
Nyhetsarkiv
Påmelding
Live-Partier
Invitasjon/
Program

Rundeoppsett
Runde 1
Runde 2
Runde 3
Runde 4
Runde 5
Runde 6

Resultatlister etter
Runde 1
Runde 2
Runde 3
Runde 4
Runde 5
Runde 6
Ratingrapport

Barne- og Ungdomsturnering
Resultatlister etter
Runde 4
Runde 8
Runde 12



Sjakkweb v.0.3

Resultatlister etter runde 1

Klasse Mester
 Pl. Navn                  Klubb    Elo  1  Poeng 
  1. Frode Bull Jæger      Tromsø  2095 +13   1.0 
  2. Gunnar Berg Hanssen   Tromsø  2120 +14   1.0 
  3. Joachim Solberg       Alta    2092 =04   0.5 
  4. Trond Romsdal         Tromsø  2149 =03   0.5 
  5. Pål Røyset            Tromsø  2147 =06   0.5 
  6. Andreas Esbensen Dy   Vadsø   1937 =05   0.5 
  7. Gunnar Johnsen        Tromsø  2233 =08   0.5 
  8. Lars Andreassen       Samisk  2065 =07   0.5 
  9. Stein Jensen          Harstad 1888 =10   0.5 
 10. Steinar Moen          Narvik  2118 =09   0.5 
 11. Frank Remman          Tromsø  1704 =12   0.5 
 12. Rune Vik-Hansen       Alta    1672 =11   0.5 
 13. IM Aleksei Feoktistov Vadsø   2434 -01   0.0 
 14. Torben Søraas         Narvik  2001 -02   0.0 
Klasse 1
 Pl. Navn                  Klubb     Elo  1  Poeng 
  1. Frank Svendsen        Kirkenes 1896 +11   1.0 
  2. Kurt Magnus Berg      Harstad  1762 +12   1.0 
  3. Espen Forså           Tromsø   1856 +13   1.0 
  4. Paul Johan Jensen     Narvik   1399 +14   1.0 
  5. Kjell Magne Johnsen   Samisk   1742 +15   1.0 
  6. Audun Pedersen        Tromsø   1709 +16   1.0 
  7. Mats Bergvoll         Tromsø   1637 +17   1.0 
  8. Svein Harald Johnsen  Vadsø    1790 +18   1.0 
  9. Viktor Fedin          Komsa    1878 =10   0.5 
 10. Andreas Larsen        Narvik   1552 =09   0.5 
 11. Tony Svendsen         Alta     1562 -01   0.0 
 12. Geir Romsdal          Komsa    1370 -02   0.0 
 13. Jan Arnt Hammari      Komsa    1497 -03   0.0 
 14. Nils Jakob Schelderup Harstad  1678 -04   0.0 
 15. Nils Henrik Nilsen    Alta     1332 -05   0.0 
 16. Odd Gunnar Malin      Vadsø    1471 -06   0.0 
 17. Kjell Johannessen     Komsa    1445 -07   0.0 
 18. Stein Berntzen        Tromsø   1537 -08   0.0 
Klasse 2
 Pl. Navn                 Klubb     Elo  1  Poeng 
  1. Rolf Olsen           Samisk        +12   1.0 
  2. Kristian Talberg     Alta     1311 +13   1.0 
  3. Birger Pedersen      Alta     1189 +14   1.0 
  4. Jørn Romsdal         Alta     1315 +15   1.0 
  5. Roald Storslett      Tromsø   1221 +16   1.0 
  6. Karl-Johan Rist      Alta     1257 +17   1.0 
  7. Melker Laitamaa      Samisk        +18   1.0 
  8. Harald Oldernes      Vadsø    1310 =09   0.5 
  9. Amund Nergård        Samisk   1149 =08   0.5 
 10. Tom Greger Knutsen   Samisk   1150 =11   0.5 
 11. Helge Larsen         Komsa     922 =10   0.5 
 12. Pål Egil Knutsen     Samisk   1217 -01   0.0 
 13. Asmo Luostarinen     Alta      983 -02   0.0 
 14. Karl Petter Jernberg Tromsø    820 -03   0.0 
 15. Nils R Utsi          Samisk   1148 -04   0.0 
 16. Rune Madsen          Harstad       -05   0.0 
 17. Alf Isak Keskitalo   Samisk   1051 -06   0.0 
 18. Øivind Jakobsen      Skjervøy      -07   0.0 
Klasse Junior
 Pl. Navn                Klubb     Elo  1  Poeng 
  1. Eirik Nymo Isaksen  Alta     1091 +09   1.0 
  2. Andreas Bergvoll    Tromsø        +10   1.0 
  3. Jørn Ole Olsen      Tromsø    541 +11   1.0 
  4. Brage Jæger Nilsen  Alta          +12   1.0 
  5. Joakim Skarding     Harstad       +13   1.0 
  6. Fredrik Bølstad     Harstad       +14   1.0 
  7. Rikard W. Rasmussen Alta      910 =08   0.5 
  8. Benjamin Arvola     Kirkenes      =07   0.5 
  9. Jarle Jakobsen      Harstad       -01   0.0 
 10. Eirik Norbakken     Tromsø    835 -02   0.0 
 11. Håvard Olsen        Tromsø    997 -03   0.0 
 12. David Tveiten       Tromsø    766 -04   0.0 
 13. Hege Erlandsen      Tromsø    650 -05   0.0 
 14. May-H. P. Strømsmoe Tromsø        -06   0.0